E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA17 Børsteløs jævnstrømsmotor

42ZW3SA serien

42ZW3SA serien

Produktserie: børsteløs DC MotorProduct navn: 42ZW3SA SeriesProduct intro: 42ZW3SA serie == For mere information: ==

Nair bevægelse Technologies Co, Ltd er en af de øverste niveau Kina 42zw3sa serie producenter og leverandører, som en professionel virksomhed, vores fabrik er altid i stand til at producere 42zw3sa serienprodukter med god kvalitet og pris. Velkommen til at købe produkter fra os.

Produktserie: børsteløs DC Motor

Produkt navn: 42ZW3SA serien

Produkt intro: 42ZW3SA serien

== For mere information: ==


ModelEnheder42ZW3S45A1042ZW3S45A3042ZW3S45A4042ZW3S60A1042ZW3S60A3042ZW3S60A4042ZW3S75A1042ZW3S75A3042ZW3S75A40
Antallet af poler

8

Antallet af fase

3

Nominel spændingVDC

24

Nominel hastighedRPM100030004000100030004000100030004000
Kontinuerlig stall drejningsmomentJonna Nielsen0.0960.0960.0960,190,190,190,280,280,28
Nominel drejningsmomentJonna Nielsen0,080,080,080,160,160,160,240,240,24
MærkeeffektW8.32533.216.650672575100
Peak drejningsmomentJonna Nielsen0,240,240,240,570,570,570.720.720.72
Spidsværdien af strømmenA1.33.95.22.67.810.43.911,7215.63
Drejningsmoment konstantNm / A0.1620,060,0450.1620,060,0450.1620,030,045
Tilbage E.M.FV/KRPM17.16.34.817.16.34.817.16.34.8
Rotoren inertig.c㎡242424484848727272
Organ længdemm464646626262787878
SpændingsområdeVDC12 ~ 48
HastighedsområdeRPM1000 ~ 4000
VægtKg0,30,30,30,440,440,440,560,560,56
Hot Tags: 42zw3sa serie, Kina, producenter, leverandører, fabrik, selskab, Køb, produkter

Et par af: 57ZW3S serien

Næste: 42JXE100K-42BL60

Relaterede produkter
Copyright © Nair bevægelse teknologi Co., Ltd All rights reserved.

Nair bevægelse teknologi Co., Ltd