E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA34 Børsteløs jævnstrømsmotor

86ZW3S serien

86ZW3S serien

Produktserie: børsteløs DC MotorProduct navn: 86ZW3S SeriesProduct intro: 86ZW3S serie == For mere information: ==

Nair bevægelse Technologies Co, Ltd er en af de øverste niveau Kina 86zw3s serie producenter og leverandører, som en professionel virksomhed, vores fabrik er altid i stand til at producere 86zw3s serienprodukter med god kvalitet og pris. Velkommen til at købe produkter fra os.

Produktserie: børsteløs DC Motor

Produkt navn: 86ZW3S serien

Produkt intro: 86ZW3S serien

== For mere information: ==


ModelEnheder86ZW3S58C1086ZW3S58C3086ZW3S71C1086ZW3S71C3086ZW3S98C1086ZW3S98C3086ZW3S125C1086ZW3S125C30
Antallet af poler
8
Antallet af fase
3
Nominel spændingVDC48
Nominel hastighedRPM10003000100030001000300010003000
Kontinuerlig stall drejningsmomentJonna Nielsen0,420,420,840,841,681,682.522.2
Nominel drejningsmomentJonna Nielsen0,350,350,70,71.41.42.12.1
MærkeeffektW24.311073220147440220660
Peak drejningsmomentJonna Nielsen1,051,052.12.14.24.26.36.3
Spidsværdien af strømmenA2,868.65.717.111.434.317,251,5
Drejningsmoment konstantNm / A0.3240,120.3240,120.3240,120.3240,12
Tilbage E.M.FV/KRPM34.2812,6334.2812,6334.2812,6334.2812,63
Rotoren inertig.c㎡0,40,40,80,81,61,62.42.4
Organ længdemm585871719898125125
SpændingsområdeVDC12 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31024 ~ 31024 ~ 310
HastighedsområdeRPM1000 ~ 3000
VægtKg1.51.51.91.92.62.644
Hot Tags: 86zw3s serie, Kina, producenter, leverandører, fabrik, selskab, Køb, produkter

Et par af: 90ZW3S serien

Næste: 86ZW3SA serien

Relaterede produkter
Copyright © Nair bevægelse teknologi Co., Ltd All rights reserved.

Nair bevægelse teknologi Co., Ltd