E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA34 Børsteløs jævnstrømsmotor

86ZW3SA serien

86ZW3SA serien

Produktserie: børsteløs DC MotorProduct navn: 86ZW3SA SeriesProduct intro: 86ZW3SA serie == For mere information: ==

Nair bevægelse Technologies Co, Ltd er en af de øverste niveau Kina 86zw3sa serie producenter og leverandører, som en professionel virksomhed, vores fabrik er altid i stand til at producere 86zw3sa serienprodukter med god kvalitet og pris. Velkommen til at købe produkter fra os.

Produktserie: børsteløs DC Motor

Produkt navn: 86ZW3SA serien

Produkt intro: 86ZW3SA serien

== For mere information: ==


ModelEnheder86ZW3S71A2086ZW3S71C4086ZW3S98C2086ZW3S98E6086ZW3S125C2086ZW3S125E60
Antallet af poler
4
Antallet af fase
3
Nominel spændingVDC24484831048310
Nominel hastighedRPM200040002000600020006000
Kontinuerlig stall drejningsmomentJonna Nielsen0,840,841,681,682.522.2
Nominel drejningsmomentJonna Nielsen0,70,71.41.42.12
MærkeeffektW1472932938794401256
Peak drejningsmomentJonna Nielsen2.12.14.24.26.36
Spidsværdien af strømmenA252424,710,83615,4
Drejningsmoment konstantNm / A0.0840.0870,170,390.1750,39
Tilbage E.M.FV/KRPM8.99.251841,318,541,3
Rotoren inertiKg.c㎡0,70,71.41.42.12.1
Organ længdemm71719898125125
SpændingsområdeVDC12 ~ 310
HastighedsområdeRPM2000 ~ 6000
VægtKg1.91.92.62.644
Hot Tags: 86zw3sa serie, Kina, producenter, leverandører, fabrik, selskab, Køb, produkter

Et par af: 86ZW3S serien

Næste: 80ZW3S serien

Relaterede produkter
Copyright © Nair bevægelse teknologi Co., Ltd All rights reserved.

Nair bevægelse teknologi Co., Ltd