E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA35 Børsteløs jævnstrømsmotor

90ZW3S serien

90ZW3S serien

Produktserie: børsteløs DC MotorProduct navn: 90ZW3S SeriesProduct intro: 90ZW3S serie == For mere information: ==

Nair bevægelse Technologies Co, Ltd er en af de øverste niveau Kina 90zw3s serie producenter og leverandører, som en professionel virksomhed, vores fabrik er altid i stand til at producere 90zw3s serienprodukter med god kvalitet og pris. Velkommen til at købe produkter fra os.

Produktserie: børsteløs DC Motor

Produkt navn: 90ZW3S serien

Produkt intro: 90ZW3S serien

== For mere information: ==


ModelEnheder90ZW3S68A4090ZW3S75C4090ZW3S88C2090ZW3S88C6090ZW3S108C2090ZW3S108C4090ZW3S136E2090ZW3S136E60
Antallet af poler
4
Antallet af fase
3
Nominel spændingVDC244848484848310310
Nominel hastighedRPM40004000200060002000400020006000
Kontinuerlig stall drejningsmomentJonna Nielsen0,60,81.21.21.71.72.82.2
Nominel drejningsmomentJonna Nielsen0,50,7111,61.52.52
MærkeeffektW2092932096283356285241256
Peak drejningsmomentJonna Nielsen1.52.1334.84.57.56
Spidsværdien af strømmenA17.324.217,43527,851,86.614,7
Drejningsmoment konstantNm / A0.0870.0870.1720.0860.1720.0871.1370.409
Tilbage E.M.FV/KRPM9.29.218.249.0618.249.2120,343.3
Rotoren inertikg.c㎡0,450,60,90,92.12.12,952,95
Organ længdemm68758888108108136136
SpændingsområdeVDC12 ~ 17012 ~ 17024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 310
HastighedsområdeRPM2000 ~ 6000
VægtKg1.41.72.12.12.62.64.14.1
Hot Tags: 90zw3s serie, Kina, producenter, leverandører, fabrik, selskab, Køb, produkter

Et par af: 110ZW3S serien

Næste: 86ZW3S serien

Relaterede produkter
Copyright © Nair bevægelse teknologi Co., Ltd All rights reserved.

Nair bevægelse teknologi Co., Ltd