E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA43 Børsteløs jævnstrømsmotor

110ZW3S serien

110ZW3S serien

Produktserie: børsteløs DC MotorProduct navn: 110ZW3S SeriesProduct intro: 110ZW3S serie == For mere information: ==

Nair bevægelse Technologies Co, Ltd er en af de øverste niveau Kina 110zw3s serie producenter og leverandører, som en professionel virksomhed, vores fabrik er altid i stand til at producere 110zw3s serienprodukter med god kvalitet og pris. Velkommen til at købe produkter fra os.

Produktserie: børsteløs DC Motor

Produkt navn: 110ZW3S serien

Produkt intro: 110ZW3S serien

== For mere information: ==


ModelEnheder110ZW3S125E30110ZW3S125D30110ZW3S155E30110ZW3S185D20110ZW3S185D24110ZW3S210D20110ZW3S210D24
Antallet af poler
8
Antallet af fase
3
Nominel spændingVDC310170310170170170170
Nominel hastighedRPM3000300030002000240020002400
Kontinuerlig stall drejningsmomentJonna Nielsen2.22,24.87.1647.168.5928.592
Nominel drejningsmomentJonna Nielsen224667.167.16
MærkeeffektW62562512501250150015001800
Peak drejningsmomentJonna Nielsen661217.9117.9121.4821.48
Spidsværdien af strømmenA814,514,731,537,537,545
Drejningsmoment konstantNm / A0,770,770,770.5950,50.5950,5
Tilbage E.M.FV/KRPM80,544,281.5862.9653,153,162.96
Rotoren inertig.c㎡1.91.93.3555.95.9
Organ længdemm125125155185185210210
SpændingsområdeVDC48 ~ 310
HastighedsområdeRPM1000 ~ 3000
VægtKg4.84.85.25.55.566
Hot Tags: 110zw3s serie, Kina, producenter, leverandører, fabrik, selskab, Køb, produkter
Relaterede produkter
Copyright © Nair bevægelse teknologi Co., Ltd All rights reserved.

Nair bevægelse teknologi Co., Ltd